Kysucký maratón logo

Kysucký maratón 9. jún 2013

Usporiadatelia Kysuckého maratónu všetkých srdečne pozývajú na 39. ročník, ktorý sa uskutoční 9. júna 2013 so štartom o 10. hodine pred Domom kultúry v Čadci. Finančná cena pre víťaza je 500 EUR. Zúčastníte sa tohto jedinečného behu, alebo príďte povzbudiť bežcov, zažite výnimočné okamihy, staňte sa súčasťou jedinečnej atmosféry tohto nezameniteľného kysuckého podujatia.

Čítať ďalej...

Kysucký maratón 2013

V nedeľu 9. 6. 2013 sa v Čadci uskutočnil 39. ročník Kysuckého maratónu, okrúhlych 60 rokov od jeho založenia. Zároveň sa konal 11. ročník polmaratónu a 14. ročník minimaratónu. Podujatie sa konalo pod záštitou predsedu vlády SR Roberta Fica.
Výsledkové listiny, fotogalérie, video

Čítať ďalej...

Rozpis cien


Muži absolútne poradie / Men absolute order
1. miesto 500 € + pohár od zakladateľa KM Dr. Antona Blahu
+ putovný pohár od Ivana Čierneho
2. miesto 300 €
3. miesto 200 €
4. miesto 100 €
5. miesto 80 €

Čítať ďalej...

Pozdrav zakladateľa Kysuckého maratónu

JUDr. Anton Blaha, CSc.

Vážení športoví priatelia, uvedomujem si, že vás všetkých zaujímajú skôr súčasné vaše bežecké výkony, ako zvládnete nástrahy trate, počasia a svojej kondície. To je v tejto chvíli, keď budete čítať tento môj pozdrav, prvoradé. Preto mi odpustite krátku spomienku a návrat do histórie, lebo si pripomíname, či oslavujeme 60. výročie založenia Kysuckého maratónu.

Čítať ďalej...

Poďakovanie spoluorganizátorom a sponzorom

Klub Kysuckého maratónu, usporiadateľ 39. Kysuckého maratónu, ďakuje všetkým spoluorganizátorom, sponzorom a darcom, ktorí akoukoľvek formou prispeli na toto významné športové podujatie Kysúc. Sme radi, že máme toľko priaznivcov a už teraz sa tešíme na budúci jubilejný 40. ročník Kysuckého maratónu.

Čítať ďalej...