Kysucký maratón logo

Zoznam prihlásených KM2022

Aktualizáciu údaju o zaplatenom štartovnom budeme vykonávať priebežne.

Maratón


Meno Štát Rok Klub, mesto štartovné
Adamčíková Zuzana SVK 1981 Rosina
Benčík Peter SVK 1973 Čadca áno
Bielesz Josef CZE 1965 Písečná áno
Bohunický Cyril SVK 1963 Ada Waste rezorts
Bugáň Vendelín SVK 1970 Jogging klub Dubnica áno
Červeň Ján SVK 1987 Bežecký klub Dolný Kubín áno
Červeňák Michal SVK 1992 ŠK ŠOG NITRA
Ďuriga Stanislav SVK 1961 Trenčín
Findra Stanislav SVK 1988 Jonckers áno
Holub Michal CZE 1964 Praha 6
Hudeková Andrea SVK 1982 TJ Tatran Krásno nad Kysucou áno
Jagelka Jozef SVK 1967 Zubrohlava
Janík Mário SVK 1975 MKŠS AK Kysucké Nové Mesto áno
Ježík Miroslav SVK 1972 Schaeffler Kysuce áno
Jurčik Ján SVK 1968 KKM Čadca áno
Kalina Rasto SVK 1975 Maratón klub Rajec áno
Kluz Miroslav CZE 1970 Mosty u Jablunkova
Kobielusz Drahoslav CZE 1968 Třinec áno
Kostelka Jiří CZE 2000 Drnovice
Krutošík Martin SVK 1974 Kotešová áno
Kučera Petr CZE 1975 Grymov áno
Kučírek Petr CZE 1958 TJ TŽ Třinec áno
Laš Mario SVK 1998 Skalite
Lesaková Andrea SVK 1979 Liptovský Ondrej áno
Luksza Radek CZE 1974 MK Seitl Ostrava áno
Luptovec Peter SVK 1996 AK Čadca áno
Opolecká Pavla CZE 1986 Sokol Královské Vinohrady áno
Otevřelová Kristýna CZE 1987 TJ Liga 100 Olomouc
Petreje Martin SVK 1991 Dolné Naštice áno
Polc Štefan SVK 1950 ŠPORTKLUB Dobrá Niva
Raffay Ivan SVK 1966 AK Senica áno
Riečičiar Juraj CZE 1975 Dolnolhotský triatlon áno
Rylko Václav CZE 1972 Jablunkov áno
Sebestian Sylvia SVK 1977 BKJG Žilina áno
Sedlák Jozef SVK 1966 COOP Revúca
Seidlova Eva SVK 1948 AK Tlmače áno
Skorčík Jano SVK 1971 Cykloklub Turzovka
Skřeček Jiří CZE 1974 SK Přerov áno
Sliviak Štefan SVK 1984 Žilina áno
Slowioczek Roman CZE 1959 MK Seitl Ostrava áno
Smola Josef CZE 1951 MK Seitl áno
Smolár Július SVK 1946 MK Tatran Sp.Nová Ves
Spychalski Tadeusz POL 1960 Toruń áno
Sucháček Alexander SVK 1981 Bratislava - Staré Mesto áno
Ščibran Miroslav SVK 1977 ŠKP Čadca áno
Šuška Peter SVK 1965 KKM čadca áno
Tichý Peter SVK 1969 Kysucké Nové Mesto áno
Tománek Roman CZE 1960 Gallak Slavičín áno
Trombik Emil CZE 1946 TJ Slavoj Český Těšín áno
Uhrin Igor SVK 1975 OS SR áno
Urban Jozef SVK 1986 URBAN RUNNING TEAM áno
Vostrý Miroslav CZE 1977 MK Kladno áno
Weichpart Henrich SVK 1978 Individuálny člen SAZ áno
Zemko Tomáš SVK 1986 Piešťany áno
Zváč Jozef SVK 1963 Gazárka klub Šaštín áno

Polmaratón


Meno Štát Rok Klub, mesto štartovné
Adamove Katarina SVK 1967 Čadca
Balcár Samuel SVK 1990 Utekáči áno
Beliansky Stanislav SVK 1964 Štiavnik áno
Blažíček Radovan SVK 1976 AUTOFUNIA Sport Team áno
Bohumel Lukáš SVK 2000 Bratislava 35 áno
Brna Jan SVK 1977 Zilina
Buchtík Tibor SVK 1979 CAMI Sport Čadca áno
Bujňák Ján SVK 1974 SLOVALCO áno
Bulej Vladislav SVK 2000 Staškov áno
Cvenčeková Soňa SVK 1987 Krásno nad Kysucou áno
Čanecký Matej SVK 1994 Čadca áno
Čerňanský Rastislav SVK 1970 Žilina áno
Čulák Tomáš SVK 1996 NG Prievidza áno
Dubovanova Michaela SVK 1996 Madunice áno
Duran Alexander SVK 1965 AO Partizánske áno
Filinová Michaela SVK 1983 Štiavnik áno
Frátrik Peter SVK 1965 FC JUVENTUS ŽILINA áno
Frolova Viktoriia GBR 1983 UA
Goldír Miroslav SVK 1971 Čadca áno
Gužiková Simona SVK 1998 Čadca áno
Hanus Juraj SVK 1992 rvbpabz áno
Heumann Leoš SVK 1959 Nová Dedinka áno
Hluzák Róbert SVK 1975 Čadca áno
Holaza Radoslav SVK 1980 Turzovka áno
Horeličan Lukáš SVK 1980 Turzovka áno
Hozza Marek SVK 1977 MKŠS AK Kysucké Nové Mesto áno
Chyłek Wojciech POL 1962 Toruń áno
Ilavský Miroslav SVK 1987 Jogging klub Dubnica n/V áno
Janáčik Emil SVK 1967 Schaeffler Kysuce áno
Johanides Marek SVK 1994 Súľov áno
Kadura Jozef SVK 1963 KKM Čadca áno
Kasaj Peter SVK 1961 Teplička nad Váhom
Kavec Marián SVK 1981 Rajecké Teplice áno
Kovács Richard SVK 1991 Hurbanovo áno
Kovalčík Vladimír SVK 1951 Trenčín áno
Kubošek Peter SVK 1984 Klokočov áno
Kuljovský Rudolf SVK 1986 Krásno áno
Kupka Anton SVK 1976 KKM Čadca áno
Lange Maria POL 1956 Towarzystwo Miast Partnerskich áno
Lazarieva Viktoriia GBR 1981 UA
Ličko Vladimír SVK 1988 Marathon BB Team áno
Lipták Juraj SVK 1981 ELLI SLOVAKIA áno
Madunický Marek SVK 1988 Trenčín áno
Majewski Jan POL 1945 Towarzystwo Miast Partnerskich áno
Marková Henrieta SVK 1984 Miloslavov áno
Minarovič Roman SVK 1969 Povina áno
Oršulová Lenka SVK 1997 NG Prievidza áno
Pastorek Ľubomír SVK 1985 Čadca áno
Pauler Oldŕich SVK 1959 KKM Čadca áno
Pavlik Ivan SVK 1984 Extra sviezi bazanti áno
Petrák Maxim SVK 2004 Čadca áno
Piják Peter SVK 1985 Nesluša áno
Plášek Boris SVK 1977 Bežíme čo to dá áno
Poláček Milan SVK 2002 AO TJ SLÁVIA BRATISLAVA áno
Prívarová Radka SVK 1979 AK Čadca áno
Raffayová Svetlana SVK 1967 AK Senica áno
Rak Michal SVK 1985 Scheidt&Bachmann áno
Sahajda Tibor SVK 1990 Cassovia Running Team Kosice áno
Sebestian Patrik SVK 1972 BKLG ŽILINA áno
Sedláková Knotkova Jana SVK 1972 COOP Revúca
Serafin Martin SVK 1984 Schaeffler Kysuce áno
Sevčik Štefan SVK 1951 SKP Prievidza áno
Sipka Fero SVK 1974 Ilava áno
Slivka Ján SVK 1957 KKM Čadca áno
Stowasser Filip CZE 1983 Plzeň
Straka Ján SVK 1965 AK Veteran Bratislava áno
Sventek Ladislav SVK 1965 Skalité áno
Ševčíková Martina SVK 1983 Púchov áno
Šlajferčik Martin SVK 1985 Čadca áno
Šulgan Jozef SVK 1998 Čierne wydry z Trojmezí áno
Šurik Tomáš SVK 1985 Čadca áno
Tabak Milan SVK 1955 AC UNIZA
Tichý Peter SVK 1984 Pruské áno
Tomašec Martin SVK 1984 ELLI SLOVAKIA áno
Učník Jozef SVK 1987 AK Ouagadougou áno
Valach Peter SVK 1961 Zvolen áno
Vaverka Lukas CZE 1983 Jihocesky Klub Maratoncu áno
Zwyrtek Patrik SVK 1998 Čadca áno

Maratónska štafeta


Názov tímu Bežci
BERNOHY.sk Škodová Rena, Kamodyová Janka, Šefčíková Maťa, Hrčková Nika áno
Coop Jednota Čadca, s.d. Zemaník Miloš , Grochalová Zuzana, Šamajová Andrea, Hrebíková Viera áno
Čadca Mikula Michal , Nevedel Jozef, Zemaniková Denisa, Vorkova Daniela
Extrém Maratón Oščadnica Dudiak Marek, Vanáková Dominika, Pawlusová Alena , Rucek Jozef áno
Šerikáči Zelníková Slávka, Sogel Milan , Horeličanová Ľuboslava, Kadura Jozef áno