Kysucký maratón logo

Zoznam prihlásených KM2019

Aktualizáciu údaju o zaplatenom štartovnom budeme vykonávať priebežne.

Maratón


Meno Štát Rok Klub, mesto štartovné
Bača Mario SVK 1974 Zlaté Moravce áno
Bačík Peter SVK 1953 O5 BK Furča, Košice áno
Bohunický Cyril SVK 1963 Ada Waste s.r.o
Butoracová Ivana SVK 1980 MTC Vyšná Šebastová áno
Cichy Michał POL 1973 Beskidy News áno
Čajkovič Milan SVK 1965 AK Trnava áno
Čišecký Roman SVK 1988 AT&T Brno áno
Fillo Ivan SVK 1986 Olymp Topoľčany
Findra Stanislav SVK 1988 Žilina áno
Gajdoš Peter SVK 1962 MŠK KNM áno
Hozza Marek SVK 1977 MKŠS AK Kysucké Nové Mesto
Hudeková Andrea SVK 1982 TJ TATRAN KRÁSNO NAD KYSUCOU
Ildikó Varga HUN 1960 HEGYALJA2050
Iva Pachtová CZE 1970 MK Seitl Ostrava áno
Jagelka Jozef SVK 1967 MK Tvrdošín áno
Janík Mário SVK 1975 HO MŠK Kysucké Nové Mesto
János Bogár HUN 1964 HEGYALJA2050
Jendrichovská Danka SVK 1967 TTTrend áno
Ježík Miroslav SVK 1972 SCHAEFFLER KYSUCE áno
Jorníček Petr CZE 1965 MK Seitl Ostrava áno
Jurčík Ján SVK 1968 KKM Čadca áno
Kemka Jozef SVK 1961 ŠKP Čadca áno
Kovalčík Vladimír SVK 1951 Trenčín áno
Kučak Ĺuboslav SVK 1974 KKM Čadca áno
Kučírek Petr CZE 1958 Třinec áno
Ľubek Juraj SVK 1973 tj op
Luksza Radek CZE 1974 MK Seitl Ostrava
Marko Pavol SVK 1953 KKM Čadca áno
Masaryk Jozef SVK 1974 MM Run PB áno
Mazur Branislav SVK 1986 Zákopčie
Mihálik Juraj SVK 1978 Modra áno
Michalička František SVK 1964 ŠKP Žilina áno
Michalik Krzysztof POL 1991 Zakopane áno
Mikula Jaroslav SVK 1970 KKM Čadca áno
Mikunda Miloš CZE 1964 Rožnov pod Radhoštěm áno
Mišiak Michal SVK 1983 čiga-biga team marathon áno
Mizera Pavol SVK 1978 KKM Čadca áno
Pawlus Vladimír SVK 1977 TK Žabka Čadca áno
Procházka Marek CZE 1974 TJ Šumperk áno
Puškárová Katarína SVK 1981 Odorín áno
Puškárová Veronika SVK 1984 HO Metropol áno
Raffay Ivan CZE 1966 Jelšava áno
Seidlova Eva SVK 1948 AK Tlmače áno
Semanová Zlata SVK 1958 O5 BK Furča, Košice áno
Skorčík Jano SVK 1971 Cykloklub Turzovka
Slowioczek Roman CZE 1959 Mk.Seitl Ostrava áno
Šály Radek SVK 1966 Šulywander áno
Ščibran Miroslav SVK 1977 ŠKP Čadca áno
Šindelek Daniel CZE 1965 MK SEITL Ostrava áno
Štubňa Miroslav SVK 1972 Vrtuľníkové krídlo Prešov áno
Tichý Peter SVK 1969 AK Čadca
Tománek Roman CZE 1960 Gallak Slavičín
Trombik Emil CZE 1946 Český Těšín áno
Uhrin Igor SVK 1975 VÚ 8009 áno
Vavrečka Luděk CZE 1966 Vratimov áno
Vernarský Jaroslav CZE 1967 PEPA team Frýdek-Místek áno
Vostrý Miroslav CZE 1977 MK Kladno áno
Zváč Jozef SVK 1963 Gazárka Šaštín áno

Polmaratón


Meno Štát Rok Klub, mesto štartovné
Bacula Slavomír SVK 1969 KKM-Čadca áno
Bakala Matej SVK 1993 RunDK
Balcár Samuel SVK 1990 Strečno áno
Bašista Štefan SVK 1985 Energo Control áno
Blažíček Radovan SVK 1976 AUTOFUNIA Sport Team áno
Bucha Ján SVK 1956 KKM Čadca áno
Dlhopolcek Juraj SVK 1979 EfectFit áno
Drastichová Magdaléna CZE 1984 Mk Seitl Ostrava áno
Duran Alexander SVK 1965 X-Runners áno
Ďurčanský Dalibor SVK 1977 Energo Control áno
Dziąbor Andrzej POL 1974 #byledomety
Federičová Adriana SVK 1971 Akazu áno
Fojtík Martin SVK 1980 Čadca-Žarec áno
Glowinkowski Jaroslaw POL 1971 Ziemia Cieszynska áno
Heumann Leoš SVK 1959 AK Čadca
Ivanovičová Jarka SVK 1961 KKM Čadca áno
Jaroš Jan SVK 1961 KKM Čadca áno
Jopčík Patrik SVK 1996 MKŠS AK Kysucké Nové Mesto áno
Juráśek Pavla SVK 1982 KKM Čadca áno
Kirkpatrick Margita SVK 1973 Raková
Krella Ján SVK 1959 KKM Čadca áno
Kučák Ľuboslav SVK 1974 KKM Čadca áno
Kulla Tomáš SVK 1986 Bratislava áno
Kulla Róbert SVK 1987 Čadca áno
Kulla Albert SVK 1981 Čadca
Lipták Radim CZE 1979 Pepa Team Frýdek-Místek
Mandáček František SVK 1979 FMF - Veronika Models
Mandinec Pavol SVK 1983 Zázrivá áno
Marko Peter SVK 1979 Miloslavov áno
Markova Henrieta SVK 1984 Miloslavov áno
Olejníčková Lucie CZE 1974 Mattoni FreeRun Olešná áno
Pastorek Ľubomír SVK 1985 Čadca áno
Pauler Oldrich SVK 1959 KKM Čadca áno
Paulerová Amalia SVK 1960 KKM Čadca áno
Pawlusová Alena SVK 1977 TK Žabka Čadca áno
Plachá Elena SVK 1967 Liptovský Mikuláš áno
Plášek Boris SVK 1977 BP.Company áno
Popiková Katarína SVK 1980 Ružindol áno
Raffayová Svetlana CZE 1967 Gelnica áno
Slavkovsky Tibor SVK 1983 AK Vydrnik áno
Slivka Ján SVK 1957 KKM Čadca áno
Smuda Ján SVK 1973 Žilina
Stopka Vladimír SVK 1967 Joging Dubnica
Stryček Vladimir SVK 1960 KKM Čadca áno
Šuška Peter SVK 1965 Čadca
Šuška Anton SVK 1949 KKM Čadca áno
Šutý Peter SVK 1982 KKM Čadca áno
Tkáčik Ľuboš SVK 1987 Trenčín
Trebulová Kristina SVK 1998 Čadca
Vorková Daniela SVK 1999 Čadca
Vronč Jozef SVK 1960 Energo Control áno
Zajac Jakub SVK 1999 Klokočov pri Čadci

Maratónska štafeta


Názov tímu Bežci
Atleticky klub Čadca Mikula Michal, Takáčová Danica, Mudrík Martin, Majerík Jozef
COOP Jednota Čadca, s.d. Zemaník Miloš, Janík Martin , Oravcová Zuzana, Strnádlová Katarína
Šerikáči Sabolova Alexandra , Sogel Milan , Zelníková Slávka, Oporosková Stanislava