Kysucký maratón logo

Zoznam prihlásených KM2019

Aktualizáciu údaju o zaplatenom štartovnom budeme vykonávať priebežne.

Maratón


Meno Štát Rok Klub, mesto štartovné
Adamča Marek SVK 1985 ADA WASTE áno
Bača Mario SVK 1974 Zlaté Moravce áno
Bačík Peter SVK 1953 O5 BK Furča, Košice áno
Bartkiewicz Krzysztof POL 1975 Toruń áno
Benčík Peter SVK 1973 Skalité
Bohunický Cyril SVK 1963 Ada Waste s.r.o
Butoracová Ivana SVK 1980 MTC Vyšná Šebastová áno
Cichy Michał POL 1973 Beskidy News áno
Čajkovič Milan SVK 1965 AK Trnava áno
Čišecký Roman SVK 1988 AT&T Brno áno
Duriga Stanislav SVK 1961 Trenčin
Evin Ondrej SVK 1976 evinko.sk áno
Fillo Ivan SVK 1986 Olymp Topoľčany
Findra Stanislav SVK 1988 Žilina áno
Gajdoš Peter SVK 1962 MŠK KNM áno
Gajdošíková Ivana SVK 1988 Bytča (Hliník nad Váhom)
Góralski Krzysztof POL 1964 T.S. Opatrunki Toruń
Hofer Juraj SVK 2000 Stará Bystrica áno
Hozza Marek SVK 1977 MKŠS AK Kysucké Nové Mesto
Hubáček Josef CZE 1973 KESBUK Bílovice
Hudeková Andrea SVK 1982 TJ TATRAN KRÁSNO NAD KYSUCOU
Jagelka Jozef SVK 1967 MK Tvrdošín áno
Janík Mário SVK 1975 HO MŠK Kysucké Nové Mesto áno
János Bogár HUN 1964 HEGYALJA2050
Jendrichovská Danka SVK 1967 TTTrend áno
Ježík Miroslav SVK 1972 Schaeffler Kysuce áno
Jorníček Petr CZE 1965 MK Seitl Ostrava áno
Jurčík Ján SVK 1968 KKM Čadca áno
Kemka Jozef SVK 1961 ŠKP Čadca áno
Kibire Moses Kipruto KEN 1981 Benedek-Team áno
Kovalčík Vladimír SVK 1951 Trenčín áno
Kučírek Petr CZE 1958 Třinec áno
Ľubek Juraj SVK 1973 tj op
Luksza Radek CZE 1974 MK Seitl Ostrava áno
Malina Libor CZE 1970 AC PRAHA 1890 áno
Marko Pavol SVK 1953 KKM Čadca áno
Marťák Peter SVK 1993 Čadca áno
Masaryk Jozef SVK 1974 MM Run PB áno
Mazur Branislav SVK 1986 Zákopčie
Mecele Jozef SVK 1961 Slovalco Žiar nad Hr.
Michalička František SVK 1964 ŠKP Žilina áno
Michalik Krzysztof POL 1991 Zakopane áno
Mikula Jaroslav SVK 1970 KKM Čadca áno
Mikunda Miloš CZE 1964 Rožnov pod Radhoštěm áno
Minarovič Roman SVK 1969 ŠK pre Radosť áno
Mišiak Michal SVK 1983 čiga-biga team marathon áno
Mizera Pavol SVK 1978 KKM Čadca áno
Ondruš Jan CZE 1955 Ultrajan áno
Pachtová Iva CZE 1970 MK Seitl Ostrava áno
Pawlus Vladimír SVK 1977 TK Žabka Čadca áno
Polc Štefan SVK 1950 ŠPORTKLUB Dobrá Niva áno
Procházka Marek CZE 1974 TJ Šumperk áno
Puškárová Katarína SVK 1981 Odorín áno
Puškárová Veronika SVK 1984 HO Metropol áno
Raffay Ivan SVK 1966 Jelšava áno
Rotich Mark KEN 1984 Benedek-Team áno
Říha Pavel CZE 1977 Frýdlant nad Ostravicí
Sedlák Jozef SVK 1966 Revúca áno
Seidlova Eva SVK 1948 AK Tlmače áno
Semanová Zlata SVK 1958 O5 BK Furča, Košice áno
Skorčík Jano SVK 1971 Cykloklub Turzovka
Slowioczek Roman CZE 1959 MK Seitl Ostrava áno
Smolár Július SVK 1946 MK Tatran Sp. Nová Ves áno
Starodubtsev Viktor UKR 1970 JM DEMOLEX BARDEJOV áno
Svajda Gabriel SVK 1984 Adidas runners Bratislava
Šádková Tereza CZE 1973 Ostrava
Šály Radek SVK 1966 Šulywander áno
Ščibran Miroslav SVK 1977 ŠKP Čadca áno
Šindelek Daniel CZE 1965 MK Seitl Ostrava áno
Šmárik Milan SVK 1962 Žilina
Štubňa Miroslav SVK 1972 Vrtuľníkové krídlo Prešov áno
Šulja Michal SVK 1974 Devinska Nova Ves
Švarc Roman SVK 1974 Sport Rysy Poprad áno
Telepovský Miroslav SVK 1962 eMTe Trebišov áno
Tichý Peter SVK 1969 AK Čadca
TIMASHOV Volodymyr UKR 1981 Truskawiec
Tománek Roman CZE 1960 Gallak Slavičín áno
Trombik Emil CZE 1946 Český Těšín áno
Uhrin Igor SVK 1975 VÚ 8009 áno
Varga Ildikó HUN 1960 HEGYALJA2050
Vavrečka Luděk CZE 1966 Vratimov áno
Vernarský Jaroslav CZE 1967 PEPA team Frýdek-Místek áno
Vostrý Miroslav CZE 1977 MK Kladno áno
Weichpart Henrich SVK 1978 Žilina áno
Zváč Jozef SVK 1963 Gazárka Šaštín áno

Polmaratón


Meno Štát Rok Klub, mesto štartovné
Bacula Slavomír SVK 1969 KKM-Čadca áno
Bakala Matej SVK 1993 RunDK áno
Balcár Samuel SVK 1990 Strečno áno
Balewska Iwona POL 1973 Tow. Miast Partnerskich Torunia áno
Bašista Štefan SVK 1985 Energo Control áno
Beňová Mária SVK 1987 Dolný Kubín áno
Birka Radoslav SVK 1977 Stredisko CIMIC a PSYOPS áno
Blažíček Radovan SVK 1976 AUTOFUNIA Sport Team áno
Borovičková Terézia SVK 1992 Bytča áno
Bucha Ján SVK 1956 KKM Čadca áno
Cipko Roman SVK 1987 Bytča
Cisarik Emil SVK 1960 KKM Čadca áno
Cvenčeková Soňa SVK 1987 Krásno nad Kysucou áno
Dejova Jana SVK 1991 Svrčinovec áno
Dikoš Martin SVK 1992 Žilina
Dlhopolcek Juraj SVK 1979 EfectFit áno
Dománek Ivan SVK 1975 BKJG
Dománková Michala SVK 1984 BKJG
Drastichová Magdaléna CZE 1984 Mk Seitl Ostrava áno
Dudiak Marek SVK 1976 Oščadnica áno
Duran Alexander SVK 1965 X-Runners áno
Ďurčanský Dalibor SVK 1977 Energo Control áno
Dvorská Lenka SVK 1979 Ivanka pri Dunaji áno
Dziąbor Andrzej POL 1974 #byledomety
Federičová Adriana SVK 1971 Akazu áno
Filinová Michaela SVK 1983 Bytča áno
Fojtík Martin SVK 1980 Čadca-Žarec áno
Fojtíková Zuzana SVK 1986 Čadca-Žarec áno
Glowinkowski Jaroslaw POL 1971 Ziemia Cieszynska áno
Gomola Michal SVK 1989 Čadca áno
Heumann Leoš SVK 1959 AK Čadca áno
Hluzák Róbert SVK 1975 Čadca áno
Horeličan Lukáš SVK 1980 Turzovka áno
Ivanovičová Jarka SVK 1961 KKM Čadca áno
Jančo Anton SVK 1983 Schaeffler Kysuce áno
Jaroš Jan SVK 1961 KKM Čadca áno
Johanides Marek SVK 1994 Súľov
Jopčík Patrik SVK 1996 MKŠS AK Kysucké Nové Mesto áno
Juráśek Pavla SVK 1982 KKM Čadca áno
Kirkpatrick Margita SVK 1973 Raková áno
Kontur Oto SVK 1975 Čadca
Kráľ Štefan SVK 1950 Ilava
Krčmárik Michal SVK 1982 Schaeffler Kysuce áno
Krella Ján SVK 1959 KKM Čadca áno
Kubány Michal SVK 1980 Žilina
Kubiatko Milan SVK 1957 KKM Čadca áno
Kučák Ľuboslav SVK 1974 KKM Čadca áno
Kulla Albert SVK 1981 Čadca áno
Kulla Tomáš SVK 1986 Bratislava áno
Kulla Róbert SVK 1987 Čadca áno
Likavčan Cisariková Silvia SVK 1985 KKM Čadca áno
Lipták Radim CZE 1979 Pepa Team Frýdek-Místek
Majewski Jan POL 1945 Tow. Miast Partnerskich Torunia áno
Mandáček František SVK 1979 FMF - Veronika Models
Mandinec Pavol SVK 1983 Zázrivá áno
Marko Peter SVK 1979 Miloslavov áno
Markova Henrieta SVK 1984 Miloslavov áno
Mihálik Juraj SVK 1978 Modra áno
Mrázek Branislav SVK 1984 Martin
Olejníčková Lucie CZE 1974 Mattoni FreeRun Olešná áno
Páleník Ervín SVK 1962 Activstar Trenčín
Pastorek Ľubomír SVK 1985 Čadca áno
Pauler Oldrich SVK 1959 KKM Čadca áno
Paulerová Amalia SVK 1960 KKM Čadca áno
Pawlusová Alena SVK 1977 TK Žabka Čadca áno
Petková Mirka SVK 1979 Prešov
Pietrzyk Rostislav CZE 1977 F.M.T. Group áno
Piwonski Robert POL 1977 SMP Toruń áno
Plachá Elena SVK 1967 Liptovský Mikuláš áno
Plášek Boris SVK 1977 BP.Company áno
Podbielska Alina POL 1969 SMP Toruń áno
Popiková Katarína SVK 1980 Ružindol áno
Prišegem Ján SVK 1966 Makov áno
Raffayová Svetlana SVK 1967 Gelnica áno
Rucek Jozef SVK 1986 Flying Monkeys
Sedala Peter SVK 1979 Bytča áno
Schiller Juraj SVK 1977 Nová Dubnica
Slavkovsky Tibor SVK 1983 AK Vydrnik áno
Slivka Ján SVK 1957 KKM Čadca áno
Smuda Ján SVK 1973 Žilina áno
Spychalski Tadeusz POL 1960 SMP Toruń áno
Stopka Vladimír SVK 1967 Joging Dubnica
Straka Jan SVK 1965 AK Veteran Bratislava áno
Stryček Vladimir SVK 1960 KKM Čadca áno
Sventek Ladislav SVK 1965 Goral marathon team áno
Šurik Tomáš SVK 1960 KKM Čadca áno
Šuška Peter SVK 1965 Čadca
Šuška Anton SVK 1949 KKM Čadca áno
Šutý Peter SVK 1982 KKM Čadca áno
Tanistráková Gabriela SVK 1980 Čadca áno
Tkáčik Ľuboš SVK 1987 Trenčín
Trebulová Kristina SVK 1998 Čadca
Užák Matúš SVK 1981 Spiš Market
Vihonský Štefan SVK 1989 Čadca áno
Vojtušová Paulína SVK 1996 Čadca áno
Vorková Daniela SVK 1999 Čadca
Vronč Jozef SVK 1960 Energo Control áno
Zajac Jakub SVK 1999 Klokočov pri Čadci áno
Zemaníková Denisa SVK 1996 AK Čadca áno

Maratónska štafeta


Názov tímu Bežci
Atleticky klub Čadca Mikula Michal, Takáčová Danica, Mudrík Martin, Majerík Jozef
CoolBike Mikulová Miroslava, Ščuriková Michaela, Hrtusová Monika, Hrtusová Viktória
COOP Jednota Čadca, s.d. Zemaník Miloš, Janík Martin , Oravcová Zuzana, Strnádlová Katarína
Family team Shabanhaxhaj Saud, Redechová Danica, Ďurišová Beáta, Opavský Peter
KERIC Barreto Cesar, Petrík Martin, Petríková Miriam, Hrušková Lenka
Oščadnica Pištek Matej, Capek Martin, Jopčík Paťo, Mikula Michal
Pacienti Magová Martina , Husár Andrej, Husárová Račáková Katarína, Janáčik Emil
Pomalé šípy Kopřivnice Stánská Lucia, Jančová Marika , Hanke David, Orság Josef áno
RUN 4 FUN Tavačová Lenka, Ďurčová Martina, Panisová Katka, Adamčíková Zuzana
Šerikáči Sabolova Alexandra , Sogel Milan , Zelníková Slávka, Oporosková Stanislava
Zborov nad Bystricou Sventeková Zuzana , Masaryková Kristína, Hluzáková Jana, Vanáková Dominika
Žabka tím Čadca Kováčik Marek, Pytel Tomáš, Klimek Daniel, Kubica Marek