Kysucký maratón logo

Zoznam prihlásených KM2018

Aktualizáciu údaju o zaplatenom štartovnom budeme vykonávať priebežne.

Maratón


Meno Štát Rok Klub, mesto štartovné
Bacula Slavomír SVK 1969 KKM Čadca áno
Beliansky Stanislav SVK 1964 Štiavnik
Bodocky Michal SVK 1978 PRB
Bohunický Cyril SVK 1963 Ada Vaste s.r.o.
Chromek Roman SVK 1970 Žilina
Gajdoš Peter SVK 1962 MŠK KNM áno
Grohmann Henry DEU 1965 Berlin áno
Horeličan Lukáš SVK 1980 Turzovka
Hrnčíř Martin CZE 1971 AKEZ Kopřivnice áno
Hrček Petr CZE 1961 Brandýs nad Labem áno
Hudeková Andrea SVK 1982 TJ Tatran Krásno nad Kysucou
Ilavský Igor SVK 1971 Dolný Smokovec áno
Jurčik Ján SVK 1968 KKM Čadca áno
Krkoška Ignac SVK 1982 KKM Čadca áno
Kupka Anton SVK 1976 KKM Čadca áno
Kučak Ľuboslav SVK 1974 KKM Čadca áno
Majtán Milan SVK 1981 Veľké Rovné áno
Martinek Tomáš CZE 1985 Kunčice pod Ondřejníkem
Marťák Peter SVK 1993 NOVATECH áno
Masaryk Jozef SVK 1974 bežecký klub MM
Mihálik Juraj SVK 1978 Modra áno
Mikula Jaroslav SVK 1970 KKM Čadca áno
Miroslav Vostrý CZE 1977 MK Kladno áno
Mizera Pavol SVK 1978 KKM Čadca áno
Procházka Marek CZE 1974 TJ Šumperk áno
Raffay Ivan SVK 1966 win hof áno
Sebestian Sylvia SVK 1977 BKJG Zilina áno
Seidlová Eva SVK 1948 AK Tlmače áno
Simon Alexander SVK 1947 DS Žilina
Skorčík Jano SVK 1971 Cykloklub Turzovka
Tichý Peter SVK 1969 AK Čadca áno
Uhrin Igor SVK 1975 VÚ 8009 áno
Vernarský Jaroslav CZE 1967 Pepa Team áno
Wadas Grzegorz POL 1978 Kraków áno
Zváč Jozef SVK 1963 Gazarka klub Šaštín áno
Zátopek Stanislav CZE 1972 AKEZ Kopřivnice
Čajkovič Milan SVK 1965 Trnava
Čišecký Roman SVK 1988 AT&T
Šindelek Daniel CZE 1965 MK Seitl Ostrava áno
Šindelek Vladan CZE 1967 Pržno áno
Šustek Emil SVK 1982 EmAnTe
Šutý Peter SVK 1982 KKM Čadca áno
Šály Radek SVK 1966 Šulywander áno
Ščibran Miroslav SVK 1977 ŠKP Čadca áno

Polmaratón


Meno Štát Rok Klub, mesto štartovné
Balcár Samuel SVK 1990 Strečno áno
Brna Jan SVK 1977 VW
Chemčuk Miroslav CZE 1977 Samorost áno
Chochul Vladimír SVK 1947 Žilina
Dománek Ivan SVK 1975 BKJG áno
Dománková Michala SVK 1984 BKJG áno
Frnčo Ján SVK 1999 lysica áno
Ivanovičová Jarka SVK 1961 KKM Čadca áno
Janík Mário SVK 1975 Kysucké Nové Mesto áno
Jaroš Ján SVK 1961 KKM Čadca áno
Kováč Anton SVK 1993 Čadca
Krella Ján SVK 1959 KKM Čadca áno
Kulla Róbert SVK 1987 KKM Čadca áno
Laborn Karsten DEU 1965 Nike Berlin Mitte áno
Plášek Boris SVK 1977 Lion
Pohančeník Matúš SVK 1994 Rakova
Prívarová Radka SVK 1979 AK Čadca áno
Páleník Ervín SVK 1962 Activstar Trenčín
Rabada Ján SVK 1967 Mestský plavecký klub D. Kubín
Rucek Jozef SVK 1986 Team OCRA Slovakia áno
Slivka Ján SVK 1957 KKM Čadca áno
Slováková Dominika SVK 1995 Čierne
Smolka Matej SVK 1995 FS Kysučan áno
Stránská Lucia SVK 1984 Čadca
Tabak Milan SVK 1955 Žilina áno
Wíttek Richard CZE 1972 Rájec-Jestřebí áno
Śavel Ondrej SVK 1992 Zákopčie

Maratónska štafeta


Názov tímu Bežci
Atletický klub Čadca Hrabcová Zuzana, Mikula Michal, Mudrík Martin, Heuman Leoš
COOP Jednota Čadca, s.d. Janík Martin, Zemaník Miloš, Oravcová Zuzana, Strnádlová Katarína
KKM Čadca Majerík Jozef , Sobolová Alexandra, Sogel Milan, Jurášek Pavla áno
MTS Scheider Matúš , Kurhajec Peter, Karas Ján , Oršuliak Michal áno