Kysucký maratón logo

Zoznam prihlásených KM2018

Aktualizáciu údaju o zaplatenom štartovnom budeme vykonávať priebežne.

Maratón


Meno Štát Rok Klub, mesto štartovné
Bacula Slavomír SVK 1969 KKM Čadca áno
Balošák Vladimír SVK 1959 Stará Bystrica áno
Bartkiewicz Krzysztof POL 1975 TMPT áno
Bačík Peter SVK 1953 O5 BK Furča, Košice áno
Beliansky Stanislav SVK 1964 Štiavnik áno
Bernatík Lukáš CZE 1979 Hukvaldy
Bodocky Michal SVK 1978 PRB áno
Bohunický Cyril SVK 1963 Ada Vaste s.r.o.
Butoracova Ivana SVK 1980 MTC Vyšná Šebastová áno
Chromek Roman SVK 1970 Žilina áno
Denke Radoslav SVK 1977 Jogging klub Dubnica áno
Domovcová Monika SVK 1972 Bánovce n/B. áno
Duriga Stanislav SVK 1961 Trencin
Dvorsky Peter SVK 1977 ultramotivation
Dvorščík Milan SVK 1970 Asociácia Cyklistov Slovenska áno
Gajdoš Peter SVK 1962 MŠK KNM áno
Grohmann Henry DEU 1965 Berlin áno
Helcel Richard SVK 1972 SSK Vítkovice DEAF
Horeličan Lukáš SVK 1980 Turzovka áno
Horkel Pavel CZE 1959 Rungo Krmelín
Hrabuška Jaroslav CZE 1957 MK Seitl Ostrava
Hrnčíř Martin CZE 1971 AKEZ Kopřivnice áno
Hrček Petr CZE 1961 Brandýs nad Labem áno
Hudeková Andrea SVK 1982 TJ Tatran Krásno nad Kysucou
Ilavský Igor SVK 1971 Dolný Smokovec áno
Jadrníček Petr CZE 1957 Lokomotiva Ostrava
Jagelka Jozef SVK 1967 MK Tvrdošín áno
Jakubec Michal SVK 1981 Zažiť áno
Jankola Ján SVK 1970 MK Tvrdošín áno
Janáčik Emil SVK 1967 Schaeffler Kysuce áno
Ježík Miroslav SVK 1972 Schaeffler Kysuce áno
Jurčik Ján SVK 1968 KKM Čadca áno
Kele Gejza SVK 1965 LC Packaging Slovakia áno
Kemka Jozef SVK 1961 Bytča
Kohut Jan CZE 1985 Blansko
Kopčík Tomáš SVK 1968 Trnava
Kovalčík Vladimír SVK 1951 Trenčín áno
Krkoška Ignac SVK 1982 KKM Čadca áno
Krumer Miroslav CZE 1949 MK Ostrov
Kupka Anton SVK 1976 KKM Čadca áno
Kučak Ľuboslav SVK 1974 KKM Čadca áno
Kučírek Petr CZE 1958 Třinec áno
Lecký Peter SVK 1978 Zažiť áno
Luhový Marcel SVK 1971 Pečená krkovička Nosice áno
Majtán Milan SVK 1981 Veľké Rovné áno
Martinek Tomáš CZE 1985 Kunčice pod Ondřejníkem áno
Masaryk Jozef SVK 1974 bežecký klub MM áno
Mazur Branislav SVK 1986 Zákopčie
Michalička František SVK 1964 ŠKP Žilina áno
Mikula Jaroslav SVK 1970 KKM Čadca áno
Mikunda Miloš CZE 1964 Rožnov pod Radhoštěm áno
Miroslav Vostrý CZE 1977 MK Kladno áno
Mizera Pavol SVK 1978 KKM Čadca áno
Mišiak Michal SVK 1983 čiga-biga team marathon áno
Ochodničan Miroslav SVK 1972 BK Jozefa Gabčíka Žilina áno
Pekár Martin SVK 1979 AK Baník Prievidza áno
Pitron Vojtech SVK 1978 VTJ VÚ 6335 Prešov áno
Polc Štefan SVK 1950 OŠK Dobrá Niva
Poliaková Katarína SVK 1997 FSC Žilina
Polorecký Dávid SVK 1984 Žilina áno
Procházka Marek CZE 1974 TJ Šumperk áno
Prokein Denis SVK 1985 ŠK Achilles Handlová
Raffay Ivan SVK 1966 win hof áno
Rajčan Michal SVK 1993 TOM Tulák Čadca áno
Reiter Anton AUT 1954 Club Supermarathon Italia áno
Sadílek Václav CZE 1950 Atletika Albrechtice áno
Sebestian Sylvia SVK 1977 BKJG Zilina áno
Seidlová Eva SVK 1948 AK Tlmače áno
Semanko František SVK 1957 BK Steel Košice áno
Simon Alexander SVK 1947 DS Žilina áno
Skorčík Jano SVK 1971 Cykloklub Turzovka
Smolár Július SVK 1946 MK Tatran Sp.Nová Ves áno
Starodubtsev Viktor UKR 1970 JM Demolex Bardejov áno
Tarana Jaroslav SVK 1966 Čierne áno
Tichý Peter SVK 1969 AK Čadca áno
Tománek Roman CZE 1960 Gallak Slavičín
Uhrin Igor SVK 1975 VÚ 8009 áno
Ulma Tomáš CZE 1964 Praha
Vernarský Jaroslav CZE 1967 Pepa Team áno
Vostrý Miroslav CZE 1977 MK Kladno
Wadas Grzegorz POL 1978 Kraków áno
Zlocha Jozef SVK 1957 AK Baník Prievidza áno
Zváč Jozef SVK 1963 Gazarka klub Šaštín áno
Zátopek Stanislav CZE 1972 AKEZ Kopřivnice
Čajkovič Milan SVK 1965 Trnava áno
Čišecký Roman SVK 1988 AT&T áno
Ševčik Štefan SVK 1951 ŠKP Prievidza áno
Šindelek Daniel CZE 1965 MK Seitl Ostrava áno
Šindelek Vladan CZE 1967 Pržno áno
Šmárik Milan SVK 1962 Žilina áno
Štubňa Miroslav SVK 1972 VTJ VU 6335 Prešov áno
Šustek Emil SVK 1982 EmAnTe
Šutý Peter SVK 1982 KKM Čadca áno
Šály Radek SVK 1966 Šulywander áno
Ščibran Miroslav SVK 1977 ŠKP Čadca áno

Polmaratón


Meno Štát Rok Klub, mesto štartovné
Blaško Michal SVK 1986 Run Team Žilina áno
Balcár Samuel SVK 1990 Strečno áno
Blažíček Radovan SVK 1976 AUTOFUNIA Sport Team áno
Brezovsky Dusab SVK 1965 Gbelski stryci
Brna Jan SVK 1977 VW
Chemčuk Miroslav CZE 1977 Samorost áno
Chmeľ Erik SVK 1994 Humenné áno
Chochul Vladimír SVK 1947 Žilina áno
Cisarik Emil SVK 1960 KKM Čadca áno
Csomós Csaba SVK 1976 Autoverzum.sk áno
Csomós Ladislav SVK 1978 Autoverzum.sk áno
Dančišinová Lucia SVK 1981 Prešov áno
Dej Jaroslav SVK 1968 ŠTK Pezinok áno
Dej Martin SVK 1988 Čadca áno
Dobuszyńska Agata POL 1980 TMPT áno
Dobuszyński Paweł POL 1977 TMPT áno
Dománek Ivan SVK 1975 BKJG áno
Dománková Michala SVK 1984 BKJG áno
Dorňák Marian SVK 1977 Retro running team áno
Drahňák Ján SVK 1986 TJ Tatran Krásno nad Kysucou
Dudiak Marek SVK 1976 Oščadnica áno
Duran Alexander SVK 1965 X-Runners Partizánske áno
Frnčo Ján SVK 1999 lysica áno
Fujeríková Judit SVK 1970 čigabiga team maraton
Głowinkowski Jarosław POL 1971 Ziemia Cieszyńska áno
Heumann Leoš SVK 1959 AK Čadca
Hlava Martin SVK 1988 Čadca áno
Hozza Marek SVK 1977 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto áno
Hruboš Michal CZE 1978 femigyn
Hruška Martin SVK 1983 Čadca áno
Hyranek Vladimir SVK 1979 Kuty/VW Slovakia
Ivanovičová Jarka SVK 1961 KKM Čadca áno
Janík Mário SVK 1975 Kysucké Nové Mesto áno
Jančo Anton SVK 1983 Schaeffler Kysuce áno
Jaroš Ján SVK 1961 KKM Čadca áno
Kasa Ľuboš SVK 1969 Pezinok áno
Kevicky Florian SVK 1971 Puchov
Kirkpatrick Margita SVK 1973 Goral Maraton áno
Kluz Miroslav CZE 1970 Mosty u Jablunkova
Kopčík Róbert SVK 1969 Trnava
Kováč Anton SVK 1993 Čadca áno
Kožusznik Marek CZE 1974 Beerclub Na Kopečku
Krella Ján SVK 1959 KKM Čadca áno
Krupka Juraj SVK 1977 Schaeffler Kysuce áno
Krčmárik Michal SVK 1982 Čadca áno
Kulla Tomáš SVK 1986 Bratislava áno
Kulla Róbert SVK 1987 KKM Čadca áno
Kučírek Vojtěch CZE 1993 TJ TŽ Třinec áno
Káčerik Vladimír SVK 1957 MŠAK Kysucké Nové Mesto áno
Kľučka Ján SVK 1976 BKJG áno
Laborn Karsten DEU 1965 Nike Berlin Mitte áno
Majewski Jan POL 1945 TMPT áno
Mandinec Pavol SVK 1983 Zázrivá áno
Marko Peter SVK 1979 Miloslavov áno
Marková Henrieta SVK 1984 Miloslavov áno
Michálek Juraj CZE 1982 Y Soft áno
Mitka Tomáš SVK 1979 Krásno nad Kysucou
Mlynár Ján SVK 1965 Košťany nad Turcom áno
Mockovčiak Marek SVK 1978 TJ Obal servis Košice áno
Moncoľ Marián SVK 1982 Znojne dupy áno
Olbert David SVK 1997 Oravská Lesná
Olbert Adam SVK 1996 Oravská Lesná
Ondrúšek Pavol SVK 1976 Schaeffler Kysuce áno
Pastorek Ľubomír SVK 1985 Čadca
Pauler Oldřich SVK 1959 KKM Čadca áno
Pawlus Vladimír SVK 1977 TK Žabka Čadca
Pažický Ľuboš SVK 1988 Žilina áno
Perůtková Šárka CZE 1975 Studénka áno
Petrik Martin SVK 1971 Čadca
Piják Peter SVK 1985 PS Žiar Nesluša áno
Piwoński Robert POL 1977 TMPT áno
Plášek Boris SVK 1977 Lion áno
Podbielska Alina POL 1969 TMPT áno
Pohančeník Matúš SVK 1994 Rakova
Polakova Miroslava SVK 1981 Žilina áno
Poláková Alenka SVK 1978 Šerikáčka áno
Porubčan Martin SVK 1990 Prejta
Prívarová Radka SVK 1979 AK Čadca áno
Páleník Ervín SVK 1962 Activstar Trenčín
Rabada Ján SVK 1967 Mestský plavecký klub D. Kubín
Rechtorík Peter SVK 1978 Schaeffler Kysuce áno
Rehák Patrik SVK 1994 AK Čadca
Rucek Jozef SVK 1986 Team OCRA Slovakia áno
Rylko Václav CZE 1972 1.Bezecký Jablunkov
Schiller Juraj SVK 1977 Nova Dubnica áno
Slavkovsky Tibor SVK 1983 AK Vydrnik áno
Slivka Ján SVK 1957 KKM Čadca áno
Slováková Dominika SVK 1995 Čierne
Smolka Matej SVK 1995 FS Kysučan áno
Smuda Ján SVK 1973 Žilina áno
Staníček Pavol SVK 1951 Žilina áno
Stopka Vladimir SVK 1967 Joging Dubnica
Stránská Lucia SVK 1984 Čadca áno
Sulitka Jaroslav CZE 1980 Ostrava
Svelka Pavel SVK 1972 BKJB ŽILINA
Sventek Ladislav SVK 1965 ŠKP Čadca áno
Tabach Tomáš CZE 1966 Kozlovice áno
Tabak Milan SVK 1955 Žilina áno
Tanistráková Gabriela SVK 1980 Čadca áno
Taraba Pavol SVK 1990 Žilina áno
Trebulová Kristina SVK 1998 AK Čadca
Učník Jakub SVK 1995 Korňa
Vrábeľ Milan SVK 1998 Oravská Lesná
Weissová Miroslava SVK 1997 Martin áno
Wíttek Richard CZE 1972 Rájec-Jestřebí áno
Zemaníková Denisa SVK 1996 AK Čadca
Śavel Ondrej SVK 1992 Zákopčie
Šimek Ján SVK 1975 Maratón klub Rajec áno
Šimek Vratko SVK 2000 Maratón klub Rajec áno
Šiška Milan SVK 1964 Zuberec áno
Šuška Peter SVK 1965 Čadca áno
Žažo Pavol SVK 1975 Kopaničiarska 52-ka áno

Maratónska štafeta


Názov tímu Bežci
Atleticky klub Čadca Vorková Daniela, Mudrik Martin, Hrabcová Zuzana, Rafaj Lukaš
COOP Jednota Čadca, s.d. Janík Martin, Zemaník Miloš, Oravcová Zuzana, Strnádlová Katarína áno
Family team Slivka Adriana, Ďurišová Beáta, Shabanhaxhaj Saud, Opavský Peter
Juniorky AK Čadca Kubašková Barbora, Šprlaková Veronika, Kašubová Aneta, Minariková Alexandra
MTS Scheider Matúš , Kurhajec Peter, Karas Ján , Oršuliak Michal áno
Mesto Krásno nad Kysucou Kadura Tomáš, Kadura Jozef, Poštek František, Tvrdý Peter áno
Zborov nad Bystricou Sventeková Zuzana, Masaryková Kristína , Pawlusová Alena, Vanáková Dominika
Šeriķáči Sogel Milan, Jurašek Pavla, Sabolová Alexandra, Zelníková Slávka
Žilinské šípy Kližanová Silvia, Ďuriníková Jarmila, Kavacký Pavol, Kližan Jaroslav áno