Kysucký maratón logo

2% pre Klub Kysuckého maratónu

Vážení športoví priatelia, aj v tomto roku môže každý z nás poukázať oprávnenému subjektu 2% zo zaplatenej dane za rok 2022. Staňte sa aj vy podporovateľom Kysuckého maratónu. Ďakujeme.

Klub Kysuckého maratónu je občianskym združením a prijímateľom 2% dane. Organizujeme Kysucký maratón, Čadčiansku desiatku, Kysuckú hodinovku, Beh na Husárik a ďalšie bežecké podujatia. Klub je propagátorom rekreačného behu a zdravého životného štýlu.

17. júna 2023 organizujeme už 47. ročník Kysuckého maratónu, ktorý je druhým najstarším maratónom na Slovensku a v tomto roku uplynie už 70 rokov od jeho založenia. Svojím významom sa Kysucký maratón zaraďuje medzi najvýznamnejšie športové, ale aj spoločenské podujatia mesta Čadca a celých Kysúc. Jeho tradičnou súčasťou je minimaratón pre deti, polmaratón a maratónska štafeta. Trať maratónu vedie malebnými údoliami riek Kysuca a Bystrica. Pomôžte nám zachovať dlhoročnú tradíciu poukázaním 2% z dane, ktoré budú použité na organizáciu tohto významného podujatia.

 

ÚDAJE POTREBNÉ K POUKÁZANIU PODIELU ZAPLATENEJ DANE:

IČO: 31940773
Právna forma: Občianske združenie
Obchodné meno: Klub Kysuckého maratónu Čadca
Ulica: A. Bernoláka Číslo: 2609
PSČ: 022 01 Obec: Čadca

 

TLAČIVÁ NA POUKÁZANIE 2% DANE

2% z dane sa poukazujú prostredníctvom špeciálnych tlačív, v závislosti od toho, kto poukazuje.
Všetky potrebné tlačivá nájdete tu.